Jak będą wyglądać iPhony w 2019 roku?

Udostępnij

Tak, tak, Ming-Chi Kuo powrócił z kolejnymi doniesieniami na temat urządzeń Apple! Bez znaczenia jest fakt, że dopiero co zadebiutowały iPhone Xs Max i iPhone Xs, natomiast iPhone Xr jeszcze nie trafił do sklepów. Wybitny analityk ma już informacje na temat przyszłorocznych modeli!

iPhone'y 2019 występują w identycznych rozmiarach

Według naszego ulubionego informatora ze stajni Apple, w przyszłym roku doczekamy się również premiery trzech nowych iPhone'ów. Mają one mieć identyczne rozmiary jak iPhone'y z logo nadgryzionego jabłka. Będą one miały wyświetlacze o:

  • 5,8 cala (nowy iPhone Xs).
  • 6,1 cala (iPhone Xr)
  • 6,5 cala (nowy iPhone Xs Max).

Trudno dziś mówić o większej ilości szczegółów. Możliwe, że w przyszłorocznych iPhone'ach pojawi się potrójny aparat fotograficzny z technologią 3D Sensing. Poprawiony zostanie zoom optyczny, a przednia kamera TrueDepth będzie miała więcej czujników, które usprawnią Face ID. Według doniesień, nowe urządzenia będą wyposażone w szybszy procesor A13. Jego produkcją zajmie się firma TSMC. Pojawiły się również wzmianki o słynnym notchu. Uważa się, że będzie on nieco mniejszy od wersji z poprzedniego roku.

iPhone SE 2?

W tym roku pojawiło się wiele plotek, że Apple w końcu odświeży swój kultowy model. Przypuszczano, że zostanie on wydany jeszcze w tym roku, ale wszystko wskazuje na to, że były to tylko plotki.

Pojawiło się wiele raportów na ten temat. Niektóre raporty sugerowały zupełnie nowy design. Miałby on posiadać FaceID, bezprzewodowe ładowanie oraz bezramkową konstrukcję. Ming-Chi Kuo uważa, że nawet jeśli takie telefony miałyby się ukazać, to nie powinniśmy spodziewać się większych zmian. iPhone SE 2 miałby nieco szybszy procesor, ale nadal byłby to tani iPhone, na którym iOS 12 działałby płynnie i poprawnie. Prawda jest taka, że iPhone SE 2 poradzi sobie z nowym systemem i należy się spodziewać, że jego następca nie pojawi się w najbliższej przyszłości.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz