OnePlus Watch: nowy smartwatch może wkrótce zostać uruchomiony

Udostępnij

Po smartfonach, słuchawkach i telewizorach, OnePlus najwyraźniej planuje w najbliższej przyszłości wprowadzić swój własny smartfon.

Od dłuższego czasu pojawiały się doniesienia, że chiński producent OnePlus jest również zainteresowany swoim własnym smartfonem. Jak donosi 91Mobiles, "Infocomm Media Development Authority", w skrócie IMDA, odkrył certyfikację dla OnePlus Watch.

Niestety, ten wpis w IMDA nie pozwala na żadne konkretne odniesienie do specyfikacji technicznych smartfona. Pokazuje on jedynie, że jest to zegarek o nazwie modelu W301GB. Istnienie certyfikatu wskazuje jednak, że zostanie on przedstawiony w najbliższej przyszłości.

Interesujący jest również czas, ponieważ Oppo, która wraz z OnePlusem należy do BBK Electronics Group, uruchomiła niedawno swój zegarek Oppo. Tak więc tutaj można było znaleźć możliwą inspirację dla OnePlus Watch, wraz z niezbędną technologią.

Zegarek OnePlus: były pracownik zabierał głos

Dyrektor generalny OnePlus, Carl Pei, przyznał w przeszłości, że jego firma pracowała już nad Smartwatchiem w 2015 roku. W 2016 roku Pei pokazał nawet kilka szkiców projektowych na Twitterze.

Zgodnie z nowymi pogłoskami TechRadar mógł teraz rozmawiać również z byłym pracownikiem OnePlus. Powiedział on, że firma już od roku aktywnie interesuje się smartfonem. Były pracownik nie chciał podawać dalszych szczegółów. Z oświadczenia wynika jednak również, że OnePlus poważnie podchodzi do smartfona.

Nie jest to jednak konkretna data wprowadzenia ani nawet gwarancja, że OnePlus wprowadzi smarttfona. TechRadar jest jednak pozytywny i może na przykład wyobrazić sobie prezentację w związku z zapowiedzią modelu OnePlus 8T lub innych modeli OnePlus Nord.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz