Konferencja Apple z prezentacją nowych usług już 25 marca

Udostępnij

John Paczkowski z BuzzFeed News poinformował, że Apple planuje zorganizować kolejną konferencję 25 marca. Wtedy odbędzie się prezentacja nowego serwisu informacyjnego giganta z Cupertino. Dostęp do niego będzie możliwy poprzez subskrypcję. Mało prawdopodobne jest, że zaprezentowany zostanie taki sprzęt, jak iPad Mini 5 czy AirPods 2.

Konferencja Apple'a

Chociaż John Paczkowski może nie być redaktorem Ming-Chi Kuo, to redaktor BuzzFeed sprawdza informacje, aby upewnić się, że są one dokładne. Łatwo można odnieść wrażenie, że wycieka on informacje z Cupertino. Podaje wiele różnych szczegółów dotyczących działań Apple i zawsze wychodzi na to, że to prawda. Musiał mieć dobrych znajomych w PR Apple.

Wygląda na to, że konferencja odbędzie się 25 marca, a przedstawiciele Apple odsłonią podczas niej swoje nowe serwisy informacyjne.

Będzie on dostępny na zasadzie miesięcznego abonamentu, który kosztuje 10 dolarów.

Subskrypcja pozwoli na dostęp do wszystkich treści publikowanych przez wydawców w serwisie. Subskrypcja zapewni nieograniczony dostęp.

The Wall Street Journal poinformował, że Apple będzie otrzymywać połowę zysków z subskrypcji, natomiast reszta trafi do wydawców. Podział zysków oparty jest na tym, ile czasu czytelnik spędza na czytaniu publikacji.

Usługa byłaby połączona z aplikacją News i byłaby płatna. Obecnie jest ona dostępna w Stanach Zjednoczonych, Australii i Wielkiej Brytanii. Wkrótce będzie dostępna w Kanadzie. Jednak płatna usługa początkowo byłaby dostępna tylko w USA, a docelowo miałaby się rozszerzyć na inne kraje.

Premiera sprzętowa nie jest możliwa

John Paczkowski z Buzzfeed zwrócił również uwagę na to, że jest mało prawdopodobne, aby Apple podczas konferencji ogłosiło datę premiery takich urządzeń jak iPad Mini 5 czy AirPods 2. Możliwe jest natomiast, że Apple zaprezentuje inny sprzęt. Mogą to być między innymi nowy model iPada o przekątnej 9,7 cala, mata ładująca AirPower czy etui na słuchawki AirPods, które ładuje się bezprzewodowo.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz