Jak znaleźć idealnego iPhone'a?

Udostępnij

Na rynku dostępna jest dziś imponująca liczba telefonów pochodzących z kolekcji Apple. Warto więc poddać je analizie i dzięki temu spróbować odpowiedzieć na pytanie o to, który z nich może okazać się w naszym przypadku najlepszą z opcji.

Urządzenia pochodzące z kolekcji Apple już od lat nie tracą na znaczeniu, a ich bardzo duża popularność jest doskonale widoczna także w Polsce. Poza MacBookami oraz iMacami obecnie największą popularnością cieszą się telefony iPhone. To właśnie one skupiają też na sobie uwagę tych osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sprzętem Apple.

Słowa uznania na temat smartfonów tego amerykańskiego producenta dotyczą przede wszystkim tego, że mamy do czynienia z telefonami o atrakcyjnym wyglądzie. Co więcej, wszystkie działają w oparciu o ten sam system, to zaś sprawia, że wszystkie urządzenia pochodzące z kolekcji Apple mogą ze sobą współpracować. Doceniane są również wydajne podzespoły, wysoka jakość aparatów fotograficznych, a także różnorodność technologii, z których można korzystać nie tylko w domu, ale i w pracy. Oczywiście, modeli dostępnych na rynku jest dziś na tyle dużo, że możemy w nich wybierać dostosowując kolejne z nich do naszych indywidualnych potrzeb i wymogów.

jak wybrać iphone?

Apple iPhone SE

Jeśli kupującemu zależy przede wszystkim na przystępnej cenie, można mieć pewność, że nie znajdzie lepszego rozwiązania. Model ten pojawił się na rynku w roku 2016 i natychmiast można było zauważyć, że przygotowano go na modłę serii 5S oraz 6S. Mamy tu do czynienia z kompaktowym telefonem, dla którego charakterystyczny jest uniwersalny charakter. Już na wstępie warto przy tym zdać sobie sprawę z tego, że na rynku możemy znaleźć nie jedną, ale dwie wersje tego urządzenia, a różnice między nimi dotyczą przede wszystkim pamięci wbudowanej i wersji systemu operacyjnego. Model jest tani, przynajmniej jak na ofertę firmy Apple, a przy tym można mieć pewność, że sprawdzi się znakomicie nie tylko w pracy, ale i podczas codziennego użytkowania. Jego podzespoły nie są może rewelacyjne, można jednak na nie liczyć w przypadku standardowych programów. Jest też telefonem niewielkim, co często jest postrzegane jako dodatkowy atut.

Apple iPhone 6

Jeśli, mimo wszystko, marzy się nam telefon z wyższej półki, Apple iPhone 6 powinien spełnić nasze oczekiwania. Ten flagowiec pochodzi z roku 2014, choć jednak od jego premiery minęły już lata, nadal warto się nim zainteresować. Oczywiście, gołym okiem widać, że wspomniany model ma już za sobą lat świetności. Najbardziej frustrować może jego procesor, choć i pamięć RAM pozostawia wiele do życzenia. Na rynku dostępny jest też model 6S. Posiada on aż dwie wersje pamięci, na uwagę zasługuje przy tym również to, że ma lepszy procesor i aparaty. W każdym przypadku należy jednak liczyć się z tym, że mamy do czynienia z modelami, które sprawdzają się przede wszystkim wówczas, gdy chcemy korzystać z nich w sposób standardowy. Wszystkie bardziej zaawansowane czynności będą od nas wymagać nowszego, a tym samym również droższego sprzętu.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz