5 aplikacji na iPhone’a, które warto zainstalować

Udostępnij

iPhone to nie tylko narzędzie przydatne w pracy i do komunikacji ze znajomymi. To także wysokiej jakości sprzęt, na którym możemy zainstalować ciekawe aplikacje – zarówno te przydatne, które ułatwiają naukę lub pracę, jak i te związane z czasem wolnym oraz rozrywką. Sprawdź 5 ciekawych aplikacji, które możesz znaleźć w App Store.

(pexels.com)

1. Tiny Scanner

Aplikacja imitująca działanie skanera, to propozycja szczególnie przydatna tym, którzy fotografują duże ilości dokumentów lub pasjami uwieczniają na zdjęciach fragmenty książek. Tiny Scanner przekształca dowolny obraz w wyraźny skan, dzięki czemu nie musisz korzystać z urządzenia biurowego, by przesłać dokument klientowi, pracodawcy lub znajomemu. Od nowej wersji iOS skaner dokumentów wbudowany jest w notatnik, lecz jeśli ta funkcja nie spełnia wszystkich twoich oczekiwań, polecamy niezawodną aplikację Tiny Scanner.

2. Apple Pay

Choć nie jest to aplikacja w pełnym tego słowa znaczeniu, długo wyczekiwana funkcja Apple Pay ułatwia życie bardziej niż niejedna apka, a od zeszłego roku możemy korzystać z niej również w Polsce. Korzystając z funkcji Apple Pay na swoim iPhonie, możesz zapomnieć o noszeniu ze sobą karty debetowej, gdyż od dziś za swoje zakupy zapłacisz zbliżeniowo przy użyciu smartfona. Rośnie liczba banków dołączających usługę Apple Pay do swojej oferty. Zakupy za pomocą aplikacji mogą już robić klienci takich banków jak: Alior, BGŻ BNP Paribas, Santander, Getin Bank, mBank, Net Bank, Pekao, Raiffeisen Polbank, T-Mobile Usługi Bankowe oraz ING Bank Śląski. Z funkcji Apple Pay mogą korzystać użytkownicy iPhone SE, 6 Plus, 6, 6s Plus, 6s, 7 Plus, 7, 8 Plus, 8, X, XS Max, XS oraz XR.

3. StudyBlue

Robienie fiszek to jedna z najbardziej efektywnych metod nauki. Nie zawsze jednak mamy czas i chęci, by wycinać karteczki i zapisywać je swoim niewyraźnym pismem. Z pomocą przychodzą aplikacje, takie jak StudyBlue, które tworzą e-fiszki, ułatwiając i przyspieszając naukę. StudyBlue umożliwia również uczenie się z gotowych fiszek, które są dostępne w aplikacji.

4. Spotify

Jedna z najpopularniejszych aplikacji do słuchania muzyki na świecie. Spotify to miejsce, w którym legalnie posłuchasz ulubionych piosenek i albumów, odkryjesz wykonawców podobnych do swoich idoli i znajdziesz nowe utwory, które Spotify codziennie zaproponuje ci na podstawie tego, czego słuchasz. Aplikacja umożliwia również dodawanie ulubionych utworów do biblioteki oraz tworzenie playlist. Instalując Spotify, już na zawsze zapomnisz, co to znaczy ściąganie empetrójek z internetu – dzieląc abonament z trzema osobami, zapłacisz miesięcznie jedynie 10 zł za możliwość słuchania milionów piosenek w najwyższej jakości i bez reklam.

5. Netflix

Chyba nie ma osoby, która choć raz nie słyszałaby tej nazwy. Aplikacja umożliwia oglądanie oryginalnych produkcji Netflixa oraz kultowych filmów, które są regularnie uzupełniane o nowe tytuły. Jeśli do tej pory oglądałeś filmy wyłącznie na cda, odczujesz ogromną różnicę. Korzystając z Netfliksa, możesz dowolnie dostosowywać film do swoich preferencji, decydując się na napisy, dubbing lub dźwięk oryginalny. Podczas oglądania seriali, aplikacja samodzielnie włącza kolejny odcinek, a ty możesz jednym przyciskiem pominąć nudną czołówkę. Netlflix umożliwia równoczesne korzystanie z jednego konta czterem osobom – po rozłożeniu kosztu abonamentu na wszystkich użytkowników, za miesięczne oglądanie niezliczonej liczby filmów zapłacisz kilka lub kilkanaście złotych.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz