Apple prezentuje nowe flagowce - iPhone X i iPhone 8 Plus, a także iPhone X i iPhone 8 Plus

Udostępnij

Na wczorajszej konferencji, 12 września, Apple zaprezentowało długo oczekiwane nowe smartfony iPhone 8 i iPhone 8+. Najwięcej uwagi przykuł iPhone X, który już dzień po światowej premierze będzie dostępny w Polsce. Przedstawiamy informacje o cenach i datach premiery flagowców Apple.

Zamówienia na nowe modele iPhone 8 lub iPhone 8 Plus

można składać od 15 września . Wysyłka odbędzie się 7 dni później, lub do 22 września .

iPhone 8 cena, Polska:

  • iPhone 8 64GB - 3479 zł
  • iPhone 8 256GB - 4229 zł

Cena iPhone 8+ w Polsce:

  • iPhone 8 Plus 64 GB - 3979 zł
  • iPhone 8 Plus 256 GB - 4729 zł

Jakich zmian możemy się spodziewać?
Nowe modele różnią się nieco od poprzednich. Żyjesz dłużej, jesteś szczuplejszy. I Cięższe . Wymiary ekranów są jednak takie same: 4,7 cala i 5,8 cala. Ekrany wykonane są z. Profilowanego aluminium oraz Wstawki szklane . Bezprzewodowe ładowanie Możesz też skorzystać ze specjalnej podstawki!

Wewnątrz wprowadzono najwięcej ulepszeń. Rdzeniem nowych modeli jest najmocniejszy procesor Apple , sześciordzeniowy A11 Bionic o 64-bitowej architekturze. Miłym zaskoczeniem są również nowe aparaty. iPhone 8 posiada aparat 12MP z nowym filtrem kolorów, sensorem i optyczną stabilizacją obrazu. Większy brat ma dwa aparaty 12MP z tyłu i jeden z przodu. Zdjęcia będą miały większą głębię i kontrast. Warto zauważyć, że te smartfony jako pierwsze będą mogły nagrywać w 4K, oraz 60 klatkach na minutę. Nowy iPhone ma głośnik stereo

dla miłośników muzyki. , który jest jeszcze głośniejszy niż w modelu iP 7.

iPhone X będzie dostępny jeszcze za kilka tygodni.

Apple poinformowało, że topowy model iPhone X trafi do sprzedaży 3 listopada

. Smartfon będzie można kupić za pośrednictwem strony internetowej Apple już 27 października. Należy nieco temperować swoją ekscytację. Smartfon będzie dostępny tylko w ograniczonej ilości, tak jak w przypadku poprzednich premier.

Cena iPhone X w Polsce:

  • iPhone X 64 GB - 4979 zł
  • iPhone X 256 GB - 5729 zł
iPhone X wyposażony jest w wyświetlacz Super Retina, który jest niczym innym jak zwykłym ekranem LCD. Ekran OLED o współczynniku kontrastu 1 000 000:1, pokrywa niemal cały przedni panel. Wymieniono także przycisk Home i TouchID. FaceID Po zeskanowaniu twarzy użytkownika, do odblokowania urządzenia zostanie użyty kod. Telefon może uczyć się zachowań, więc okulary czy nowa czapka nie będą przeszkodą. Zastosowano również inny wzór. Korpus (body) jest wykonany chirurgicznej stali nierdzewnej Zapewni odporność na kurz i wodę. Nowy szerokokątny obiektyw został dodany do dwóch 12-megapikselowych aparatów. Teleobiektyw Z filtrem kolorowym lub optyczną stabilizacją obrazu

Dlaczego to jest takie drogie?

Produkty Apple zawsze należały do najdroższych, a model X jest nowym rekordzistą pod tym względem. Czyżby nowa technologia Apple lub spadający dolar względem innych walut były tym, co napędza tak wysoką cenę?

Jeśli macie okazję, możecie kupić flagowca bezpośrednio z USA. Szacujemy, że na zakupie w Polsce możecie zaoszczędzić nawet 10-15%.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz