Wymieniałeś baterię w iPhonie? Apple może oddać Ci część pieniędzy!

Udostępnij

Pamiętacie zapewne słynną „aferę bateriową”, która polegała na tym, że iPhone’y ze zużytymi bateriami były znacznie spowalniane. Z tego względu, w styczniu tego roku Apple postanowiło obniżyć ceny wymiany baterii dla modeli iPhone 6, 6s, 6 Plus, 6s Plus, SE oraz 7. Teraz amerykański gigant ogłosił, że wszyscy ci, którzy w okresie od 1 stycznia 2017 do 28 grudnia 2017 dokonali wymiany baterii w Apple Store lub autoryzowanym serwisie, mogą liczyć na zwrot części pieniędzy.

Możesz odzyskać 240 zł!

Apple na swoich stronach wsparcia zakomunikowała, że:

Firma Apple oferuje środki w kwocie 240 PLN klientom, którzy w okresie od 1 stycznia 2017 r. do 28 grudnia 2017 r. zapłacili za wymianę baterii poza okresem gwarancyjnym w telefonie iPhone 6 lub nowszych urządzeniach. Spełniające kryteria wymiany baterii zostały wykonane w autoryzowanych punktach serwisowych Apple — w sklepie Apple Store, Ośrodku napraw Apple lub w Autoryzowanym Serwisie Apple.

Firma będzie kontaktować się z osobami, którym należy się ten zwrot:

Firma Apple skontaktuje się ze spełniającymi kryteria klientami między 23 maja 2018 r. a 27 lipca 2018 r. Otrzymają oni wiadomość e-mail zawierającą instrukcje uzyskiwania środków.

Ale jeśli Twoim zdaniem uważasz, że zwrot Ci się należy, a nie otrzymałeś od Apple żadnej wiadomości to możesz zgłosić się do nich sam:

Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail do 1 sierpnia 2018 r., a uważasz, że spełniasz podane wyżej kryteria otrzymania tych środków, skontaktuj się z firmą Apple do 31 grudnia 2018 r. Pamiętaj, że wymagane może być okazanie dowodu serwisowania w autoryzowanym punkcie serwisowym Apple.

Należy podkreślić, że zwrot nie będzie rzecz jasna wypłacany, gdy bateria wymieniana była w ramach gwarancji. Apple informuje także, że niższe ceny za wymianę baterii ogłoszone w styczniu, obowiązywać będą do końca 2018 roku.

Trzeba przyznać, że jest to ciekawe zagranie ze strony Apple. Ktoś z Was kwalifikuje się do zwrotu?

Komentarze (0)

Zostaw komentarz