Kolejne MacBooki nadchodzą? Apple rejestruje nieznane modele

Udostępnij

Gigant z Cupertino dokonał właśnie rejestracji w Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej siedmiu nowych modeli swoich urządzeń, które opisane są jako „komputery przenośne”. Nie wiemy rzecz jasna o jakich urządzeniach dokładnie mowa, jednak możemy domyślać się, iż chodzi na odświeżone modele 12-calowego MacBooka.

MacBook Air? MacBook Pro?

Kto wie, może chodzi o nowego MacBooka Air. Sporym zaskoczeniem byłaby szybka premiera nowego, całkowicie przeprojektowanego MacBooka Pro wyposażonego w ekran o wielkości 16 cali.
EUG czyli Euroazjatycka Unia Gospodarcza jest wspólnotą, która zrzesza takie kraje, jak Rosja, Kazachstan, Armenia, czy Kirgistan. Gigant z Cupertino, by móc sprzedawać swoje urządzenia w tych państwach, zobligowany jest, by rejestrować się tam każdorazowo.

Właśnie okazało się, że Apple dokonało kolejnej rejestracji aż siedmiu urządzeń, które oznaczone są symbolami: A2141, A2147, A2158, A2159, A2179, A2182 oraz A2251.

Na pewno w pierwszej kolejności powinniśmy się spodziewać nowych MacBooków z ekranem wielkości 12 cali, który ostatnio był odświeżany ponad dwa lata temu. Póki co nie docierały do nas żadne przecieki na temat nowego wyglądu, czy odświeżanego designu, więc oczekiwać powinniśmy raczej standardowego update’u pod kątem hardware’u – czyli nowy procesor, czy układ graficzny. Nowego wyglądu raczej nie powinniśmy się spodziewać.

Podobna sytuacja może dotknąć MacBooka Air, który trafił do sprzedaży przeszło 6 miesięcy temu.

Do sprzedaży trafił również niedawno mocno odświeżony MacBook Pro z ośmiordzeniowym procesorem, więc raczej nie powinniśmy spodziewać się nowego modelu z tej rodziny. Chyba, że będzie to całkowicie przeprojektowany MacBook Pro.

Nowy MacBook Pro 2019?

O tym, że na rynku zadebiutować ma całkowicie nowy i zaprojektowany od podstaw MacBook Pro słyszymy już od dłuższego czasu i to z wielu źródeł. Jednym z nich był chociażby niezatapialny Ming-Chi Kuo.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz