5 aplikacji na iPhone'a, które warto zainstalować

Udostępnij

iPhone to coś więcej niż narzędzie do komunikacji i pracy. To także wysokiej jakości sprzęt, na którym możemy instalować przydatne aplikacje. Aplikacje te mogą być wykorzystywane zarówno do nauki czy pracy, jak i do rozrywki i wypoczynku. Oto 5 aplikacji, które można znaleźć w App Store.

(pexels.com)

1 - Malutki skaner

Ta aplikacja naśladuje działanie skanera. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które uwielbiają uwieczniać fragmenty książek na zdjęciach lub fotografować duże ilości dokumentów. TinyScannerzamienia dowolny obraz na wyraźne skany, dzięki czemu nie trzeba korzystać z urządzenia biurowego, aby wysłać dokument e-mailem do znajomego, klienta lub pracodawcy. Nowa wersja iOS zawiera skaner dokumentów wbudowany w Notatnik. Jeśli jednak ta funkcja nie spełnia Twoich oczekiwań, polecamy zaufaną aplikację Tiny Scanner.

2. Apple Pay

Apple Pay, mimo że nie jest aplikacją, długo wyczekiwany, ułatwia życie niż inne aplikacje. Od zeszłego roku można z niej korzystać także w Polsce. Apple Pay to sposób na wyeliminowanie konieczności noszenia przy sobie karty debetowej. Teraz za wszystkie zakupy można płacić zbliżeniowo za pomocą iPhone'a. Przybywa banków oferujących usługi Apple Pay. Klienci takich banków jak Alior, BGZ BNP Paribas czy Santander mogą korzystać z aplikacji do dokonywania zakupów. Apple Pay jest dostępne dla użytkowników iPhone'a SE, 6s Plus i 6s Plus, 6s Plus, 6s, 6s Plus 6s, 7 plus, 7, 8 Plus 8, 8, 8 oraz ING Banku Śląskiego.

3 StudyBlue

Fiszki to jeden z najlepszych sposobów na naukę. Nie zawsze mamy czas, ochotę lub chęci, aby ciąć kartki papieru i zapisywać myśli własnym pismem. Aplikacje takie jak StudyBlue pozwalają na tworzenie e-fiction i sprawiają, że nauka staje się przyjemniejsza. StudyBlue pozwala na dostęp do gotowych fiszek w aplikacji.

4 Spotify

Jedna z najczęściej pobieranych aplikacji do słuchania muzyki na całym świecie. Spotify pozwala Ci legalnie słuchać ulubionych piosenek i albumów, odkrywać artystów takich jak Twoi idole, a także odkrywać nowe piosenki, które Spotify będzie sugerować każdego dnia na podstawie tego, jakiej muzyki słuchasz. Spotify pozwala na dodawanie ulubionych utworów do swojej biblioteki i tworzenie playlist. Spotify sprawi, że łatwo zapomnisz, jak to jest ściągać puste piosenki z internetu. Dzieląc subskrypcję Spotify z trzema innymi osobami, możesz słuchać milionów piosenek w wysokiej jakości bez reklam za jedyne 10 zł.

5. netflix

Ta nazwa jest najprawdopodobniej znana każdemu. Można tu oglądać zarówno oryginalne produkcje Netflixa, jak i kultowe filmy. Aplikacja jest regularnie aktualizowana o nowe tytuły. Zauważysz dużą różnicę, jeśli do tej pory oglądałeś filmy tylko na cda. Netflix pozwala na spersonalizowanie filmu według własnych preferencji. Możesz wybrać napisy, dubbing lub oryginalny dźwięk. Aplikacja automatycznie uruchamia kolejny odcinek, a także może pominąć nudne napisy początkowe. Netlflix pozwala na jednoczesne korzystanie z jednego konta 4 osobom. Po rozłożeniu kosztów abonamentu na wszystkich użytkowników, za obejrzenie niezliczonej ilości filmów zapłacisz od kilku do kilkunastu złotych miesięcznie.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz