OPPO Reno 10x Zoom otrzymuje aktualizację z 60x zoomem cyfrowym

Udostępnij

OPPO Reno 10x zostało ogłoszone 24 kwietnia w Zurychu z zoomem cyfrowym do 20x, ale właśnie dziś, z okazji wejścia na rynek chiński, firma wysłała aktualizację, która potroiła zakres, aby osiągnąć 60x zoom.

Zanim wyskoczysz z fotela, musimy wyjaśnić kilka rzeczy: OPPO Reno 10x Zoom jest wyposażony w zoom, który może osiągnąć ogniskową 130 mm lub 5x zoom optyczny. Następnie, pracując w parze z dwoma pozostałymi czujnikami, aktywuje na zoomie hybrydowym, który może osiągać nawet 10x (stąd nazwa smartfonu).

Nie ma też potrzeby wskazywać, że kolejnym poziomem powiększenia jest prosty zoom cyfrowy, który do tej pory był ograniczony do 20x. Jednak dzięki nowej aktualizacji, którą właśnie otrzymaliśmy na naszym urządzeniu recenzującym, OPPO pozwala teraz użytkownikom osiągnąć maksymalne powiększenie 60x, dzięki czemu aparat osiągnie ogniskową 1.560 mm.

Jest to dziesięć sam typ techniki, który zastosował Huawei w swoim P30 Pro, posiadającym obiektyw z zoomem 125 mm i zoom cyfrowy do 50x, zdolny do odtworzenia ogniskowej 1.250 mm. W rezultacie, Zoom Reno 10x może dać Ci nieco bliższy widok, ale nie musisz oczekiwać lepszej jakości obrazu.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz