Nowy MacBook Pro z procesorem Intel Coffe Lake H9

Udostępnij

Apple zamierza mocno zainwestować w aktualizację swojego dotychczasowego portfolio. Oczekuje się, że jesienią Apple wyda nowego MacBooka Pro z 16-calowym ekranem. To może być wielki hit. Zastąpi on 15-calowego MacBooka Pro.

MacBook Pro 2019 16"

Ten MacBook będzie miał większy ekran i ośmiordzeniowy procesor Intel Coffe Lake H9 w najwyższej konfiguracji. Ten MacBook może pochwalić się doskonałą wydajnością.

Według Jeffa Lina z IHS Market, MacBook Pro otrzyma tylko układ Coffe Lake H dziewiątej generacji Intela.

Komputery osobiste będą dostępne z procesorem i7, który ma sześć rdzeni oraz opcjonalnym procesorem i9, który ma osiem rdzeni. Układ Intel UHD Graphics 630, niezależnie od konfiguracji, będzie obsługiwał przetwarzanie grafiki.

Apple zrezygnowało z planu wykorzystania w swoich komputerach procesorów Intel Ice Lake z dziesiątej generacji. Na tę decyzję prawdopodobnie wpłynęła niewystarczająca wydajność tego procesora, który ma tylko cztery rdzenie.

MacBook Pro 2019 to jedna z najpopularniejszych premier

Konsumenci z niecierpliwością czekają na nowego MacBooka Pro. Jest to najnowsze z linii urządzeń, które doczekały się przecieków i doniesień. To tylko zwiększy zainteresowanie potencjalnych klientów, którzy rozważają modernizację swojego komputera.

Apple zamierza wprowadzić znaczące zmiany w konstrukcji urządzenia. Zostanie ono całkowicie przeprojektowane i nie będzie przypominać urządzeń, które mamy obecnie.

Ramki ekranu również zostaną zredukowane do niezbędnego minimum. Do wykonania 16-calowego wyświetlacza zostanie wykorzystana technologia LCD. Będzie on miał rozdzielczość 3072x1090. Dzięki wąskim ramkom ekran zmieści się wewnątrz obudowy 15-calowego MacBooka Pro. Podejrzewamy, że Apple zrezygnuje z tego modelu lub zaoferuje tańszą alternatywę dla klientów z mniejszym budżetem.

Gigant z Cupertino zmieni także klawiaturę, na co klienci narzekali od lat. Będzie to powrót znanego mechanizmu nożycowego, ale zostanie on znacznie ulepszony i zastąpi niezbyt udany mechanizm motylkowy.

Nowy MacBook Pro zostanie wydany w październiku lub listopadzie, więc prawdopodobnie będziemy musieli poczekać. Uważa się, że nowy MacBook Pro będzie sprzedawany w cenie około 3000 dolarów.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz